ראשית נתחיל בטיפ: חשוב שתדעו שמרבית הפיצריות היום מציעות מגוון רחב של מנות איטלקיות כמו קלצ'ונה, פוקצ'ות, רביולי, פסטה ועוד. לכן תשתדלו מידי פעם לגוון ועל תתקבעו רק על הפיצה.

טוב, למרות האמור ברוב המקרים אנחנו כן בוחרים בפיצה ולכן נעסוק בבחירת פיצה פתח תקווה מומלצת ואיך נוכל לעשות זאת אם אנחנו לא באמת מאמינים לכל החוות דעת המבלבלות שאמינותן מוטלת בספק?

למה כמה פיצריות יש בפתח תקווה שזה כזה מסובך?

האמת שלא ספרנו אבל יש הרבה מאוד וכל הזמן גם צצות להן פיצריות חדשות. חיפוש קליל באינטרנט מגלה עולם של פיצריות שקשה להאמין שכולם בפתח תקווה. הכל מתחיל מזה שיש ביקוש גדול לפיצה פתח תקווה ולכן ההיצע מגיב בהתאם, כך למעשה נולדו גם הפיצריות הזולות הנעות סביב ה- 20 ₪ למגש משפחתי, שיצרו תחרות מחירים טובה אך יש להוסיף כאן כוכבית שאומרת שהמחיר עלול לפגוע באיכות חומרי הגלם כמו הגבינה שמצאו לה פטרונות עם תחליפים מן הצומח המכילים שומן טראנס המזיק לבריאות. וזה עדיין לא אומר שהפיצריות היקרות יותר אין בהם תחליפי גבינה לכן ניתן לכם מספר טיפים שיעזרו לכם למצוא את הפיצה פתח תקווה המומלצת.

נתחיל מהמחיר

למעשה הפיצות הזולות נעות סביב המחיר של 20 ₪ והיקרות יותר יכולות להגיע גם ל- 85 ₪ למגש משפחתית רגילה ללא תוספות. הפערים נוצרים בעיקר בגודל הפיצה ובאיכות החומרים.

הגבינה - מגיעה לפני המחיר, קודם כל ודאו שהגבינה היא מאה אחוז גבינה אמיתית אחרת גם 5 שקלים לא שווה. תחליפי הגבינה אינם מומלצים בריאותית ובמיוחד לא לחסוך על הילדים שלנו. לכן בשיחת טלפון תתחילו בשאלה "האם הגבינה מאה אחוז אמיתית?" ולאחר מכן תשאלו גם מאיזה סוג.

משפחתית או "משפחתית" - שאלו "אלו גדלים יש לכם?" אם יש רק גודל אחת של משפחתית סימן שהיא כנראה קטנה וספק שתשביע יותר משני אנשים. אם התשובה לשאלה תהיה שיש לארג', אקסטרה לארג' ואפילו אקסטרה אקסטרה לארג', סימן שנוכל לבחור כנראה במשפחתית אמיתית.

 

לסיכום

מה שנותר לנו הוא להזמין ולקוות שצדקנו בבחירתנו, במידה וטעינו עדיין נמשיך לחפש את הפיצה פתח תקווה מתאימה לנו בצורה הזאת עד שנקלע לטעמנו האישי.