בקיצור פיצה פתח תקווה זאת פיצה סטאר, אם נרחיב במילים ישנם מספר לא מועט של פיצריות בפתח תקווה את חלקם אתם מכירים יותר את חלקם פחות לכן ריכזנו עבורכם מספר נתונים שיעזרו לכם לבחור.

אך לפני זה תכירו את פיצה סטאר פתח תקווה, הפיצה שוכנת ברחוב פפר 9, ופעילה יותר מ 14 שנה הפיצה בבעלות של צ'יקו זערור אשף הפיצות ומייסד הפיצרייה מתחילת דרכה. צ'יקו מקפיד על סטנדרט גבוהה במיוחד ואפשר לומר שמהגבוהים בישראל לא רק מפיצה פתח תקווה, הפיצות מורכבות מרכיבים טריים שלי ירקות, בצק ו 100% גבינה אמיתית. אז מה צריך לדעת כשבוחרים פיצה פתח תקווה :

ותק - פיצריות נפתחות ונסגרות אך הטוהות ביותר נשארות תמיד!

גבינה - רק 100% גבינה אמיתית, ישנם פיצריות המערבבות גבינה אמיתית עם סינטטית ראו הוזהרתם. לרוב מחיר הפיצה מעיד על כך.

רכיבים - טריים בלבד גם הירקות, הרוטב והבצק חייבים להיות טריים על בסיס יומי!

זמן המשלוח - זמן המשלוח התקין הוא בין 30 דקות לשעה בהזמנת פיצה בפתח תקווה וזה משתנה בשעות ההזמנה ועומסים כלומר לרוב בין השעה שבע בערב לתישע בערב זמני המשלוחים מתארכים עקב עומסים. אנו ממליצים לבצע את ההזמנה דרך האתר אינטרנט אונליין והזמנת פיצה פתח תקווה תהיה מהירה יותר גם בשעות העומס.

לאחר שהבנו את זה תקפידו לשאול את הפיצריות לפני ההזמנה את השאלות הנכונות, אם אתם אורחים בפתח תקווה וברצונכם להזמין פיצה התחילו בפיצה סטאר ונחסוך לכם את ההיטלבטות של פיצה פתח תקווה.

לסיכום:

אם אתם מחפשים פיצה פתח תקווה תלכו על הטוב ביותר, פיצה סטאר האומנם בסופו של דבר זה רק פיצה אבל בפיצה סטאר לא תצטערו ותצאו מרוצים.